Projektas „UAB „Stega“ gaminių sertifikavimas bei aktyvi užsienio partnerių paieška ir pardavimų užsienio rinkose didinimas (dalyvavimas parodose)“

UAB „Stega“ viena iš veiklos sričių yra sniego tirpinimo ir ledo pašalinimo produktų gamyba bei techninių šepečių oro uostams (A.T.B.), sukurtų dideliu greičiu dirbančioms aerodromų šlavimo mašinoms ir kelių šlavimo mašinoms, gamyba. Bendrovės gaminami sniego tirpinimo ir ledo pašalinimo produktai skirti orlaiviams, aerodromų pakilimo takams, magistralėms, keliams ir šaligatviams. Šie produktai tausoja vandens gyvūniją ir augaliją, jų korozijos koeficientas nedidelis, todėl lengvai biologiškai suyra.

Bendrovės vienas iš strateginių tikslų yra didinti eksporto apimtis. Šiam tikslui pasiekti bendrovė privalo ieškoti naujų užsienio partnerių, o tai geriausia daryti specializuotuose parodose.

 

2011 m. lapkričio 28 d. UAB „Stega“ pasirašė projekto „UAB „Stega“ gaminių sertifikavimas bei aktyvi užsienio partnerių paieška ir pardavimų užsienio rinkose didinimas (dalyvavimas parodose)“ (Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-03-043) finansavimo ir administravimo sutartį pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projekto suma (tinkamos projekto išlaidos) – 217.046,00 Lt. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas - rasti naujų partnerių užsienio rinkose, siekiant padidinti bendrovės eksporto pajamas.

Projekto lėšomis buvo finansuojamas dalyvavimas tarptautinėje parodoje („Inter Airport Munich 2011“), bendrovės gaminamos produkcijos sertifikavimas.
UAB „Stega“ dalyvaudama tarptautinėje parodoje ir pristatydama joje savo siūlomas paslaugas, didina įmonės žinomumą ir įvaizdį užsienio rinkose, kas sudaro sąlygas didinti bendrovės eksporto pajamas.

Daugiau informacijos:
Vadovas Egidijus Šlaustas
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.